Biuro

Siedziba firmy MEDICUS

ul. Tęczowa 159b Lublin 20-517
tel./fax 81-747-90-77

Rozliczenia z kontrahentami

Halina Sokołowska
tel./fax 81 747 90 77
hsokolowska@sklepymedicus.pl

Specjalista do spraw rozliczeń wniosków i kontaktów z NFZ

Barbara Chruścicka
tel./fax 81 747 90 77
bchruscicka@sklepymedicus.pl

Specjalista do spraw rozliczeń wniosków realizowanych w Aptekach

Marzena Marcyniuk
tel./fax 81 747 90 77
mmarcyniuk@sklepymedicus.pl

Kierownik działu sprzedaży detalicznej

Magdalena Wójcicka
tel./fax 607260939
mwojcicka@sklepymedicus.pl

Hurt

MEDICUS Sp Zoo
ul. Biernackiego 12/9
20-089 Lublin
NIP 712-326-04-52

Dział zamówień i sprzedaży

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17
Medicus Sp Zoo
Ul Tęczowa 159b
20-517 Lublin

tel./fax 81-747-43-50
tel. 81-750-90-88
kom. 603-388-213
kom. 603-388-196

Kierownik działu sprzedaży hurtowej

Monika Gagoś-Kwietniewska
mgagos@sklepymedicus.pl

Joanna Krawczyk
jkrawczyk@sklepymedicus.pl 

Przedstawiciele

Zaopatrzenie ortopedyczne i stomijne

Marek Tofil
tel./fax 607-260-097
mtofil@sklepymedicus.pl

Zaopatrzenie dla Amazonek

Paulina Szymczyk
tel./fax 603901221
pszymczyk-medicus@tlen.pl

Zaopatrzenie dla POZ

Piotr Chmielewski
tel./fax 607-104-872
pchmielewski@sklepymedicus.pl

Sklepy

Lublin ul. Biernackiego 12/9

tel./fax 81 748 38 77
biernackiego@sklepymedicus.pl

Lublin ul. Dolińskiego 2/2U/10

tel./fax 609-201-044
dolinskiego@sklepymedicus.pl

Lublin ul. Lubartowska 64

tel./fax 81 743 35 51
lubartowska@sklepymedicus.pl

Biała Podlaska, ul. Brzeska 32

tel./fax 83 342 62 30
bialapodlaska@sklepymedicus.pl

Chełm, ul. Lubelska 73

tel./fax 82 565 07 53
chelm@sklepymedicus.pl

Zamość, ul. Partyzantów 7

tel./fax 84 638 72 13
zamosc@sklepymedicus.pl

Tomaszów Lubelski, ul. Andersa

tel./fax 609-200-882
tomaszowlubelski@sklepymedicus.pl

Łuków, Pastewnik 2

tel./fax 25 798 34 22
lukow@sklepymedicus.pl

Puławy, ul. Piłsudskiego 89

tel./fax 81 887 70 42
pulawy@sklepymedicus.pl

Krasnystaw, Plac 3 Maja 16a

tel./fax 82 576 19 45
krasnystaw@sklepymedicus.pl

Kraśnik, ul. Narutowicza 24

tel./fax 81 821 00 69
krasnik@sklepymedicus.pl

Janów Lubelski, ul. Zamojskiego 18

tel./fax 15 872 29 05
janowlubelski@sklepymedicus.pl

Włodawa, ul. Rynek 4

tel./fax 82 572 53 79
wlodawa@sklepymedicus.pl